120 Hour Certificate in TEFL

120 Hour Certificate in TEFL

Цей 120-годинний курс TEFL від INTESOL Worldwide має міжнародну акредитацію та дає вам кваліфікацію для навчання англійської мови дорослих або дітей у мовних курсах, а також у будь-якій точці світу онлайн! Ви навчитеся, як зробити свої уроки захоплюючими та корисними.

Цілі курсу

Основна мета даного курсу, що складається зі 120 годин, — дати гарне уявлення та розуміння про викладання англійської мови як іноземної, а також підготувати майбутніх вчителів до роботи у реальному світі з реальними клієнтами.

INTESOL Worldwide займається підготовкою вчителів англійської мови вже понад 28 років. За цей час вона стала добре відомою та шанованою компанією в індустрії TEFL/TESOL. Це означає, що ваша сертифікація TEFL буде визнана на міжнародному рівні як свідчення високої якості.

120-годинний курс TEFL має зовнішню акредитацію, що означає, що зміст та методи навчання були ретельно перевірені незалежними експертами та відповідають галузевим стандартам. Це говорить про те, що ви можете бути впевнені як методика та освітній процес даного курсу.

Ваш куратор є досвідченим викладачем, який має як мінімум кваліфікацію M.A. (Від Британських університетів). Він запропонує вам свою підтримку та регулярний зворотний зв'язок, необхідні для розкриття вашого потенціалу як викладача іноземної мови.

Вимоги для вступників

Жодної попередньої кваліфікації чи досвіду викладачем англійської мови не потрібно. Все, що необхідно - вільна англійська, рішучість та бажання вчитися.

Структура курсу

Розділ 1: Навчальні навички (не оцінюється)

Як краще організувати свій час навчання.

Розділ 2: Вивчення англійської мови

Модуль 1 – Індуктивно-дедуктивний аналіз та використання англійської граматики; частини мови та граматична термінологія; система часів англійського дієслова; мова, що передається; активний та пасивний застави.

Модуль 2 – Елементи вимови: інтонація, включаючи висхідні та низхідні тони, наголос у реченні, слабкі форми – звуки мови/фонологія; словесний наголос, звук “шва”, фонетична таблиця – навчання «точці вимови».

Модуль 3 – Вибір лексики: частотність та доречність – лексико-освіта: синоніми та антоніми, основи слів, частини мови, включаючи префікси та суфікси.

Розділ 3: Викладання та навчення ESOL

Модуль 1 – Огляд основних питань викладання EFL/ESOL – роль вчителя, залучення учнів, використання повсякденної та живої мови, підтримка інтересу учнів, час розмови вчителя, виправлення, рівні викладання EFL/ESOL, наочні посібники, використання рідної мови на уроках; підготовка до іспитів: професійні екзамени з англійської мови; роль граматики, методи роботи у класі, індивідуальне навчання.

Модуль 2 – Знайомство з чотирма основними мовними навичками, визначення ключових навичок спілкування, необхідних для успішного аудіювання та читання; розуміння низки проблем, із якими стикаються учні під час розмови та листі; розгляд способів навчання учнів для розвитку чотирьох навичок спілкування.

Модуль 3 – Помилки: розпізнавання та розуміння того, чому учні припускаються помилок, розробка корисних коригувальних вправ.

Модуль 4 - Розуміння загальних цілей викладання TEFL/TESOL, розвиток спілкування з учнями, методи управління класом, які спонукають студентів слухати, говорити та навчатися.

Модуль 5 – Розуміння важливості поділу уроку EFL/ESOL на окремі етапи; роль вчителя кожному етапі, розуміння важливості адекватного планування, написання докладного плану уроку, досягнення і заохочення прогресу учнів.

Розділ 4: Викладання онлайн

Модуль 1 — Пошук та робота в онлайн-школі, створення сильної клієнтської бази, підхід до діагностичного уроку, вибір відповідної робочої платформи, просування послуг, створення власного веб-сайту, планування онлайн-бізнесу TEFL/TESOL.

Модуль 2 - Розуміння того, чому важливо розробити довгостроковий план для вашого онлайн-курсу, планування курсу, посилання на деякі корисні джерела матеріалів для вашого курсу, створення власних матеріалів.

Розділ 5: Навчання дітей

Модуль 1 - Відмінності між молодими та старшими учнями, а також як ці відмінності можуть впливати на ваші методики викладання в класі або в Інтернеті, мотивація ваших юних учнів, управління класом молодших учнів, як долати проблеми дисципліни, розбивка учнів на групи.

Модуль 2 – Види вправ та завдань, що підходять для молодших класів, розуміння того, як плануються уроки для юних учнів.

Тривалість курсу

Час, який ви приділятимете цьому курсу залежить від вашої здатності сконцентруватися на виконанні завдань, дисципліни і, можливо, ваших інших зобов'язань. Усього в курсі близько 120 годин роботи. Як правило, більшість студентів завершують курс приблизно за 8 тижнів. Але ви можете зайняти стільки часу, скільки вам потрібно для проходження курсу.

Сертифікат

Certificate TEFLПісля успішного завершення курсу TEFL ви отримаєте сертифікат із загальною оцінкою, номером випуску, а також зазначенням змісту курсу. Сертифікат видається безпосередньо в екзаменаційній палаті ALAP у Великій Британії, а роботодавці та потенційні роботодавці можуть перевірити вашу сертифікацію на веб-сайті ALAP.

Сертифікати оцінюються в такий спосіб:

A1 – Distinction
A2 – Excellent
B1 – Very Good
B2 – Good
C – Pass